Služby

Ubytování vhodné pro dealery, firmy a obchodní cestující, parkování je možné v uzavřeném dvoře u pensionu (vhodné i pro dodávkové vozy).

Přeštice
jsou největším a nejvýznamnějším centrem okresu Plzeň-jih. Leží v rovinaté poloze na levém břehu řeky Uhlavy 15 km jižně od Plzně. První písemná zmínka o Přešticích pochází z r. 1226. V roce 1525 byl Ferdinandem I. udělen městu znak. V 18. století patřily Přeštice kladrubskému klášteru, který zde vybudoval v l. 1750-1775 Chrám Nanebevzetí Panny Marie. Dnes ve městě Přeštice žije 6500 obyvatel a patří tak k nejvýznamnějším střediskům regionu.

Stravování, občerstvení, restaurace:
"Peklo", restaurace Sport, Jídelna U Labužníka Pizzeria 2x, Vinárna, Cukrárna, "V Háječku", Bowling, "Přeštická stodola", Rockový klub.

Tipy na výlet:
Hrad Kašperk, hrad Přimda, hrad Rabí, hrad a zámek Velhartice, hrad Klenová, vodní hrad Švihov, vodní hamr v Dobřívi, Katakomby v Klatovech, klášter Plasy, zámek Kozel, zámek Horšovský Týn.

Muzea:
Přeštické muzeum, vojenské muzeum na demarkační linii v Rokycanech, muzeum Šumavy v Sušici,muzeum čs. opevnění Kladruby, muzeum Škoda, Pivovarské muzeum, Plzeňská městská zbrojnice, muzeum historických motocyklů a expozice loutek Železná Ruda, barokní lékárna v Klatovech, Patton Memorial Pilsen- vojenské muzeum.

Aktivní odpočinek:
Aquapark Horažďovice, krytý plavecký bazén Klatovy, venkovní bazény Klatovy, plavecký areál Přimda, plavecký areál Rokycany, plavecký bazén Slovany Plzeň, plavecký bazén Radbuza Plzeň, plavecký bazén Domažlice, lyžařský areál Přimda, sportovní areál Špičák Žel. Ruda, velký Javor - nejvyšší hora Bavorského lesa, Ski areál Kašperské Hory.

Pohledy z výšky:
Čerchov - rozhledna, Černá věž v Klatovech - pětipatrová věž, Domažlická věž - dominanta Domažlického náměstí, Koráb u Kdyně - rozhledna, Poledník u Prášil- bývalá vojenská pozorovatelna, Svatobor - rozhledna nad Sušicí.

Chystáte se na sportovní aktivity, firemní setkání, rodinnou dovolenou nebo výlet v oblasti Přeštice, Plzeň, Plzeň-jih, Horažďovice, Dobřany, Blovice, Nepomuk, Chocenice, Merklín, Stod, Starý Plzenec, Plzeňsko? Pak neváhejte využít ubytování v našem penzionu. Rádi Vám poradíme i s tipem na výlet nebo cestou za zajímavostmi našeho regionu.